Блок живлення Kraft KRF-1203PB (12V/3А)
- Немає в наявності
- Код: 20027

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
Блок живлення Kraft Energy KRF-1203PB 12V/3A – це імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу. Для підключення до мережі використовується клемна колодка. Напруга на вході складає 190-250VAC, 50-60Hz. Блок забезпечує обладнання подачі напруги у 12VDC при максимальному навантаженні до 3A. Завдяки наявності захисту від перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
тип пристрою: -блок живлення;
тип захисту:- від короткого замикання, від навантаження;
кількість каналів навантаження: -1;
вихідна напруга: -12 В;
розміри: -110 х 77 х 35 мм;
вхідна напруга: -190-250 В;
вихідний струм: -3 А;
матеріал:- метал.
Вихідний струм (макс.)- 3 А
Тип блоку живлення -імпульсний
Напруга на вході -220V AC
Напруга на виході -12V DC
Регулювання вихідної напруги- є
Вихід блоку живлення- клемна колодка
Вхід блоку живлення- клема
Кількість каналів- 1
Зовнішнє виконання -БП перфорований
Індикація- немає
Габаритні розміри- 110 x 77 x 35 мм
Матеріал корпусу -метал
Колір корпусу- сірий
Діапазон температур -20...+60°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 0.2 кг |

