Жорсткий диск 3.5 "Seagate Skyhawk HDD 2TB 5900RPM 64MB ST2000VX008 SATAIII
- Немає в наявності
- Код: 98003

+380 (66) 282-13-99
,-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткість накопичувача-2 ТБ
Тип жорсткого диска-Внутрішній
Форм-фактор-3.5"
Інтерфейс підключення-SATAIII
Призначення-Для комп'ютера
Технологія-HDD
Швидкість обертання шпинделя-5900 об/хв
Країна-виробник товару-Китай
Китай (Тайвань)
Об'єм буфера-64 МБ
Середній час очікування-4.16 мс
Колір-Сріблястий
Швидкість передачі даних-180 МБ/с
Максимальна споживана потужність-5.6 Вт
Напрацювання на відмову-1 мільйон годин
Фізичні розміри-146.99 x 101.85 x 26.11 мм, 610 г
Країна реєстрації бренду-США
Тип жорсткого диска-Внутрішній
Форм-фактор-3.5"
Інтерфейс підключення-SATAIII
Призначення-Для комп'ютера
Технологія-HDD
Швидкість обертання шпинделя-5900 об/хв
Країна-виробник товару-Китай
Китай (Тайвань)
Об'єм буфера-64 МБ
Середній час очікування-4.16 мс
Колір-Сріблястий
Швидкість передачі даних-180 МБ/с
Максимальна споживана потужність-5.6 Вт
Напрацювання на відмову-1 мільйон годин
Фізичні розміри-146.99 x 101.85 x 26.11 мм, 610 г
Країна реєстрації бренду-США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5900 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 180 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 180 Мб/сек |
| Пропускна здатність | 180 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 180 Мб/сек |
| Швидкість запису | 180 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5.6 В |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 610 г |

