SurfaceBox Коробка для монтажу одного пристрою LightSwitch або Outlet
- Під замовлення
- Код: 107589
Відправка з 03 травня 2026

Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SurfaceBox [55] – це коробка для акуратного зовнішнього монтажу вимикачів та розеток Ajax. Отримайте всі переваги Ajax, навіть якщо стіни або проводка не дозволяють встановити вимикач або розетку безпосередньо в стіну. З коробкою SurfaceBox монтаж пристроїв займає кілька хвилин. Аксесуар ідеально поєднується з вимикачами та розетками Ajax за кольором та формою, тому комбінація виглядає цілісно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Кожух |
| Застосування | Вуличне |
| Тип кріплення кронштейна | Настінне кріплення, Кріплення для монтажу на стовп/балку |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | |
| Кожух | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Інструкція з установки | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Довжина | 82.6 мм |
| Ширина | 82.6 мм |
| Висота | 46.8 мм |
| Вага | 64 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |

