Full Energy BGP-122UST 12 B / 2.5 A Блок живлення
- Немає в наявності
- Код: 54586

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
Імпульсний блок живлення перетворює змінну напругу (AC) на постійну (DC), забезпечуючи стабільне електроживлення різних електронних систем та пристроїв. Компактний імпульсний блок живлення, що встановлюється на друковану плату, використовується в різних галузях, включаючи промислові електроустановки, системи автоматизації, ручне електронне обладнання тощо.Низьке споживання в режимі очікування:
Ізоляція класу II
Захист: коротке замикання, перевантаження по струму, перевантаження по напрузі
Технічні характеристики
Вихід
номінальна вихідна потужність: 30 Вт
вихідна напруга: 12 В
номінальний вихідний струм: 2.5 А
шум та пульсації: 150 мВ
Вхід
вхідна напруга: AC 90–264 В, 50/60 Гц
вхідний струм: 0.5 A (AC 230 В), 0.75 A (AC 115 В)
ККД: 88%
пусковий струм: холодний старт 45 А за 230В AC / 25 А за 115В AC
струм витоку:
Робоча температура: від -30 до +70°C.
Корпус: пластик.
Колір: чорний.
Розміри: 91 × 39.5 × 28.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На плату |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
| Вага | 0.2 кг |

