4МП Wi-Fi IP камера Dahua DH-T4A-PV (2.8 мм)
- В наявності
- Код: 34532


Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
Dahua DH-T4A-PV - турельна IP-відеокамера з високою роздільною здатністю 4 МП та фокусною відстанню 2.8, що дозволить отримувати деталізовані зображення з широким кутом огляду. Однією з ключових особливостей є технологія Smart Dual-Light, яка поєднує інфрачервоне освітлення і біле світло. В умовах низького освітлення або в нічний час камера використовує ІЧ-підсвічування для отримання чітких чорно-білих зображень. У ситуаціях, коли потрібне додаткове освітлення, активується біле світло, що забезпечує кольорове зображення і виступає як стримуючий фактор для потенційних зловмисників. Вбудований мікрофон забезпечує захист в реальному часі. Завдяки класу захисту ІР67 камера є герметичною.
Особливості:
-
Форматування відбувається завдяки кодекам Smart H.265+, Smart H.264+, які можуть використовувати різні методи оптимізації, такі як розумне видалення шуму, адаптивне квантування та інші технології для поліпшення ефективності стиснення;
-
Вбудований Wi-fi для дистанційного керування;
-
Панорамування 0°–360°;
-
Двостороннє аудіо;
-
Високий рівень захисту ваших даних;
-
Смартфункції - виявлення руху та детекція людини підвищать рівень ефективності вашої системи спостереження та зменшать кількість помилкових спрацювань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H. 265, H. 264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 55 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 98 град. |
| Робота з зображенням | |
| DNR | 3D |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 102 мм |
| Вага | 353 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвітки | Так |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
| Аудіовихід | Так |

