DHI-NVR2104-I2 4-канальний Smart 1U 1HDD WizSense
- В наявності
- Код: 31578


Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ужгород
- +380 (66) 282-13-99,Алінавул.Берчені 32/7, Ужгород, Україна+380662821399+380662821399+380662821399Instagram https://www.instagram.com/uzh.bezpeka/
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей мережевий відеореєстратор зі штучним інтелектом є високорентабельним продуктом. Він надає такі функції, як локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в режимі реального часу на локальному жорсткому диску, швидке керування мишею та дистанційне керування. Цей продукт підходить для розпізнавання обличчя та розпізнавання на входах і виходах, охорона по периметру від людей і транспортних засобів. 1-канальне виявлення та розпізнавання обличчя (AI by NVR); 1-канальний захист периметра (AI by NVR); до 10 баз даних облич і 5 тис зображень обличчя; 4-канальний SMD Plus (AI від NVR); ШІ за допомогою камери: виявлення та розпізнавання обличчя, захист периметра, і SMD Plus
4 канала;
● Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG;
● Декодування: макс 6 каналів х 1080р;
● Вхідний потік 80 Мбіт/с;
● Аналітика за рахунок NVR: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан);
● Аналітика за рахунок камери: виявлення облич (4кан); розпізнавання облич (4кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (4кан);
● 1 HDD до 10 Тб
4 канала;
● Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG;
● Декодування: макс 6 каналів х 1080р;
● Вхідний потік 80 Мбіт/с;
● Аналітика за рахунок NVR: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан);
● Аналітика за рахунок камери: виявлення облич (4кан); розпізнавання облич (4кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (4кан);
● 1 HDD до 10 Тб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H. 264+, H. 265+, MPEG-4, MJPEG |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість відеовиходів | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 2 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Суммарная емкость HDD | 10000 GB |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI-відеовихід | Так |

